Lazer Epilasyon Cihazları

Thulium Leke Tedavisi Tavsiye ve Öneriler

Randevu
Alınmadı

Her kadın cildinin pürüzsüz ve parlak olmasını ister. Fakat güneş, gebelik, doğum, çil, yaşlılık ve hormon gibi etkenlerle cilt lekeleri oluşabilmektedir. Ciltte melanin adı verilen bir pigment cilde rengini verir. Bu pigmentin bazı bölgelerde yoğunlaşıp artmasıyla cilt lekeleri belirginleşmeye başlar.

Thulium Cilt lekeleri tedavisi

Cilt lekelerinden kurtulmak için çeşitli ilaç tedavileri, soyma(peeling) tedavileri yanında lazerle leke tedavileri de mevcuttur. Tedavilerin amacı; cilt tonundaki dengesizlikleri atmak ve homojenliği sağlamaktır. Özellikle yaz öncesi güneşin etkisinin daha az olduğu ve henüz bronzlaşmamış ciltte yapılması daha uygundur.

Uzmanlarca Thulium leke tedavisi tavsiye ve öneriler hakkında yapılan açıklamalara göre en etkili leke tedavisi yöntemlerinden de thulium lazerdir. Thulium lazer; leke tedavisinde fraksiyonel cilt yenileyici bir sistem olup, özellikle güneş lekelerinin, çatlak, sivilce, yaşlılık ve yara izi lekelerinin yok olmasında yüzde doksan başarı sağlanan bir yöntemdir. Üst deride hasar yapmadan alt deriye ısı uygulayarak tedavi yapar. 15-20 dakika süren işlemden sonra yaklaşık 2 saat süren kızarıklık olur. Acı hissi için anestezi kremler ve soğuk uygulama işe yarayabilir. İlk seansta etkiler hissedilmeye başlasa da tam sonuç için üç hafta beklemelidir. İlk beş gün kabuk bağlayan bölgede daha sonra bu kabuklanmalar dökülür. Bu bölge güneş koruyucu sürerek mutlaka güneşin etkilerinden korunmalıdır.

Sponsorumuz

Thulium lazere başlamadan önce Thulium leke tedavisi tavsiye ve öneriler dikkate alınıp yaptıranlardan fikir alınabilir. İlk seansta bile kapatıcı kullanma ihtiyacı ortadan kalkar.

Thulium lazerle lekelerin temizlenmesinin yanında cilt yenilenerek parlak bir görünüm kazanır. İlk seansta bile ciltteki beyazlama dikkat çeker. Thulium leke tedavisi tavsiye ve öneriler için çalışma mekanizması iyi bilinen bir merkezden doğru bilgiler alınmalıdır. Thulium lazer işlem mekanizması kısaca şöyledir: cilt lekelerine neden olan yoğunlaşmış melanin pigment hücrelerini bu bölgeden uzaklaştırmakla görevli makrofaj hücrelerini hedef alarak daha kalıcı bir çözüm sunar.

Leke tedavisi kaç seans sürer

Thulium ile leke tedavisi ilk seanstan itibaren etkisini gösterse de tam belirgin sonuçlar almanız için 3-4 seans gerekebilir. Seans sayısı cilt tipine ve lekelerin derinliğine göre kişiden kişiye değişir.

Lazer Epilasyon Merkezlerinin Telefonları ve Adresleri

Tamamen ücretsiz sunulan bu hizmet için lütfen içeriği her hangi bir sosyal medya da paylaşın, ardından anlaşmalı epilasyon merkezlerinin bilgileri görüntülenecektir.


Lazer Epilasyon Cihazları İlinde Yer Alan Diğer Epilasyon Merkezleri
İlk Randevuyu Talep Edebilirsiniz.
Randevu Talep Formu
Randevu talep ederken bilgileri eksiksiz doldurmanız, firmaların sizlere daha hızlı ulaşmasını sağlayacaktır.
Yapılan randevu talepleri en kısa sürede onaylanmaktadır.