Lazer Epilasyon Fiyatları

Tam Bacak Lazer Epilasyon Fiyatı

Randevu
Alınmadı

Lazer epilasyon günümüzde tüy problemi ile başı dertte olan bay veya bayan herkes tarafından tercih edilmektedir. Genel olarak yan etkilerine rastlanmayan bir yöntem olup gelişen teknoloji ile acısız bir şekilde uygulanıyor. Kişiden kişiye değişen kıl yapısı ve yoğunluğu nedeniyle etkisi zamana bağlı değişiklik gösterir. Lazer epilasyon şehirden şehre ve firmanın yapısına göre değişiklik gösterir. Tam bacak lazer epilasyon fiyatı olarak belirlenen ortalama fiyat seans başı 450 TL olarak belirlenmiştir. Bu kişinin aklında az çok bilgi oluşması için belirlenen bir fiyattır. Tam bacak lazer epilasyon fiyatı ile alt bacak ve üst bacak fiyatları farklılık gösterir. Uygulama yaptırılacak firmadan tam fiyat ile ilgili bilgi almak daha doğru olacaktır.

Lazer Epilasyon Uygulama Aşamaları

Uygulama için seans gitmeden 1-2 gün öncesinden bölgedeki kıllar tıraşlanmalıdır. Seans sırasında kıllar birkaç milimetre olursa daha iyi bir uygulama olacaktır. Lazer epilasyon cihazı kişinin cilt rengine, tüylerin kalınlığına ve uygulanacak bölgeye göre değişiklik gösterir. Kişinin hassasiyetine bağlı olarak epilasyon uygulanacak bölgeye soğutucu jel uygulanabilir. Lazer jeller ile daha kolay deri altına ulaşarak cildin zarar görmesini de engelleyecektir. Öncelikle uzman kişi ortalama atış hızı belirleyecek bölgede birkaç atışlık denemeler ile etkiyi görmelidir.

Sponsorumuz

Doğru atış hızını bulduktan sonra bölgenin tamamında uygulama yapılır. Uygulama sonrasında buzlar veya soğutucu kremler uygulanarak bölge rahatlatılabilir. Seanslar arasında yaklaşık 4-6 hafta kadar süre bulunmalıdır. Toplam seans sayısı da bölgedeki kıl yoğunluğuna ve seanslar arasındaki azalma hızına bağlı değişiklik gösterir. Bayanlar tarafından en çok uygulama yapılan bölgeler koltuk altı ve tam bacaktır. Tam bacak lazer epilasyon fiyatı ve koltuk altı epilasyon fiyatı her bütçeye uygun ortalama fiyatlarda belirlenmiştir.

Bacaklarda Lazer Epilasyon Uygulaması

Bacaklardaki yoğun kıllanma genetik olarak gözlemlenir. Aynı zaman da az da olsa hormonsal nedenlerden dolayı artış gözlendiği görülür. Bacaklarda yaşanan tüylenme sıkıntısı lazer epilasyonlar ile tarihe karışıyor. Epilatör ve tıraşın yarattığı tahribatlar, batıklar ve kıl dönmeleri gibi sıkıntıların aksine lazer epilasyon kıl kökünü kurutarak bu gibi sıkıntıları da ortadan kaldırıyor. Aynı zamanda lazer epilasyonda tam bacak seanslar yaklaşık 1 saat gibi kısa bir zaman alır. Bacaklarda uygulanacak lazer epilasyonlardan yaklaşık 1 ay öncesine kadar epilatör ve ağda gibi eski yöntemlere veda edilmesi gerekiyor.

Lazer epilasyon öncesinde jilet yardımı ile kıl boyları kısaltılır. Bacaklarda genel sıkıntı olan kıl batmaları için kesin bir çözümdür ve 3-4 seanslık sürelerde tamamen yok oldukları görülür. Tam bacak olarak uygulanacak lazer epilasyonlar yaz mevsimleri için de büyük rahatlık imkanı sağlar. Tüm bacak lazer epilasyon fiyatı da her bütçeye uygun bir şekilde belirlenir. Ve uygulanacak firmaların yaptığı bazı kampanyalar dahilinde daha da uygun fiyatlara anlaşmak mümkündür. Ancak önemli olan bir nokta lazer epilasyon uzman hekimler tarafından uygulatılmalıdır.

Lazer Epilasyon Merkezlerinin Telefonları ve Adresleri

Tamamen ücretsiz sunulan bu hizmet için lütfen içeriği her hangi bir sosyal medya da paylaşın, ardından anlaşmalı epilasyon merkezlerinin bilgileri görüntülenecektir.


Lazer Epilasyon Fiyatları İlinde Yer Alan Diğer Epilasyon Merkezleri
İlk Randevuyu Talep Edebilirsiniz.
Randevu Talep Formu
Randevu talep ederken bilgileri eksiksiz doldurmanız, firmaların sizlere daha hızlı ulaşmasını sağlayacaktır.
Yapılan randevu talepleri en kısa sürede onaylanmaktadır.