Lazer Epilasyon Fiyatları

Ütüleme Lazer Epilasyon Cihazı ve Fiyatları

Randevu
Alınmadı

Son yıllarda özellikle ülkemizdeki döviz hareketliliğinden dolayı ütüleme lazer epilasyon cihazı ve fiyatları sürekli hareketlilik içerisindedir. Yabancı para kuru olarak sabit kalsa da TL bazına çevirdiğimizde hareket içerisinde olan bir fiyat listesiyle karşılaşılacaktır.

Lazer cihazı alırken dikkat edilmesi gerekenler

Lazer işlemi yapılırken bu işlemlerin her zaman cilt üzerinde yapılması, uzman kişiler tarafından kullanılıyor olması ve orijinal FDA onaylı marka cihazların kullanılması gerekmektedir. Bu yüzden ütüleme lazer epilasyon cihazı ve fiyatları konusunda bilgi verirken FDA onaylı olan, Amerika’da satışı yapılan (Eğer araştırmakta olduğunuz lazer cihazı Amerika’da satış halinde değil ise anlayın ki FDA onayı yoktur.) Bu yüzden verilmekte olan ütüleme lazer epilasyon cihazı ve fiyatları listesinde sadece orijinal cihazları bulacaksınız.

Tavsiye edilen Ütüleme Lazer Epilasyon Cihazı ve Fiyatları

– Cynosure Alexandrite lazer cihazları fiyatları: 55.000 dolar ile 100.000 dolar arasında model ve üretim yılına göre değişmektedir. Her Alexandrite lazer cihazlarında olduğu gibi Cynosure cihazlarında sar gideri vardır. Bunlar örneğin, lamba, fiber, rod, chamber, lens, tip gibi. Ancak diğer Alexandrite lazer cihazlarına oranla biraz daha az maliyetlidir. Fakat bu sarf giderleri diğer cihazlara olunca kabul edilebilecek seviyededir.

Sponsorumuz

– Candela Alexandrite lazer epilasyon cihazları fiyatları: 53.000 dolar ile 90.000 dolar arasında model ve yılına göre satışı olan ürün. Her Alexandrite lazer cihazlarında olduğu sarf gideri vardır. Bunlar cyro gazı, lens , tip, rod, fiber, lamba gibi. Bunlar işletmeye ekstra yük getirmektedir.

– Mediostar next hibrit diod lazer cihazları fiyatları: Ortalama 55.000 euro fiyata satılan bu cihazın en güzel yanlarından biri ise sarf giderinin olmamasıdır. Fakat kullanım ömrü vardır ve üretici firmanın verdiği garanti kapsamı önemlidir. Bu marka başlığına 1 yıl garanti veriyor, cihaz daha yeni ve kullanıcı sayısı Türkiye’de az olduğundan ötürü kullanım ömrü tam olarak ne kadar olduğu bizler tarafından bilinmemektedir.

– Soprano Ütüleme Epilasyon dio lazer cihazları : 53.000 ile 66.000 euro fiyat aralığında satılan bu cihaz model, fonksiyon ve üretim yılına göre fiyatları farklılık gösterebilir. Bu tarz lazerlerde özellikle başka bir bakış açısı getiren tek patentli ve orijinal “Ütüleme Epilasyon” cihazlarının üreticisi “Alma Lasers” firması tam 15 ay atım garantisi veriyor. Bu diod lazer üreticisi olan diğer firmalar arasında verilen en uzun garantidir. Cihaz 2009 yılından beri ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Lazer Epilasyon Merkezlerinin Telefonları ve Adresleri

Tamamen ücretsiz sunulan bu hizmet için lütfen içeriği her hangi bir sosyal medya da paylaşın, ardından anlaşmalı epilasyon merkezlerinin bilgileri görüntülenecektir.


Lazer Epilasyon Fiyatları İlinde Yer Alan Diğer Epilasyon Merkezleri
İlk Randevuyu Talep Edebilirsiniz.
Randevu Talep Formu
Randevu talep ederken bilgileri eksiksiz doldurmanız, firmaların sizlere daha hızlı ulaşmasını sağlayacaktır.
Yapılan randevu talepleri en kısa sürede onaylanmaktadır.