TRlazerepilasyon.com, firmalarla müşterileri buluşturan bir platformdur. Firma rehberliği anlamında sadece lazer epilasyon ihtiyacınıza yönelik cevap verebilecek olan platform üzerinden aradığınız firmayı kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Dilerseniz uygun firmayı bulmak için maddeler halinde bir işleyişten sizlere bahsedelim.

Aradığım Firmayı Nasıl Bulabilirim ?

  • Öncelikli site üzerinden bulunduğunuz ya da lazer epilasyon hizmetini almak istediğiniz ili seçmeniz gerekmektedir.
  • İl seçiminin ardından bulunduğunuz ilçenin sayfasına giriş yapmalısınız.
  • Bu sayfa üzerinde lazer epilasyon hakkında genel bilgilendirmeleri göreceksiniz.
  • Bilgilendirmelerin alt kısmında eğer ki bir firmaya ait telefon numarası yer alıyorsa bu firma bizlerle bağlantıya geçerek sisteme dahil olmuş olan anlaşmalı firma şeklinde yorumlayabilirsiniz.
  • Ardından bu firma ile dilerseniz kendiniz irtibat numaralarından bağlantı kurabilir, dilerseniz de randevu talep formunu doldurarak firmaların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bulunduğum İlçe’de Her Hangi Bir Firma Yer Almıyor ?

Eğer ki, bulunduğunuz ilçenin ilgili sayfasında her hangi bir firmanın bilgisi yer almıyor ise, o bölgede anlaşmalı firma olmadığı anlamını buradan çıkartabilirsiniz. Bu durumda yapmanız gereken randevu talep formunu doldurmak olacaktır. Dolduracak olduğunuz form sonucunda o bölgede anlaşmalı firma bünyemize katıldıktan sonra sizlerin bilgileri paylaşılarak firma ile müşterinin buluşturması sağlanmış olacaktır.

Eğer ki, uzun bir zaman geçmesinin ardından hizmeti almak istediğiniz ilçe ile her hangi bir anlaşmalı firma bulunmaması durumunda doldurulan randevu talepleri geçersiz sayılmaktadır. Anlaşmalı bir firma ilerleyen süreçlerde sisteme dahil olduğunda sisteme katıldığı tarihten itibaren yapılan randevu talepleri geçerli sayılacaktır. Önceki formlar ve talepler yine bu durumda geçersiz sayılacaktır.

Trlazerepilasyon.com‘u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Yönetim //